• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Alan adını kullanamazsın İDDASI?

inşallah hayırlısı olur. çok çoğu içeriği başka alan adına taşırım. ama işi inada bindiren o. ben bişe yapmıyorum hala üstüme geliyor. adam gibi bişe dese bende üstelemem. bakalım bende tescil işini araştırıyorum. olacak mı bakalım. adamla da yazışıyoruz. cevabını bekliyorum onun. sizleri bilgilendirebilirim. (tabi isterseniz)
Olan gelişmeleri yazarsanız sevinirim bunların hepsi birer tecrübe sonuçta

adamla yazıştık hatta samsunhaber.tc adlı sitenin sloganı haber 55 samsun adama bunu da dedim bak dedim benimle uğraşacağına git bunlarla uğraş dedim. yok dedi haber55 bana ait diyor. araştırdığıma göre de uzantıları da marka içine giriyor. haber55samsun için marka olmaya başvurdum. şehir isimleri marka olamaza dediler. adama 2 hafta süre ver şehir dışındayım sonra siteyi kaldıracağım dedim. öyle bekliyor. bişe demedi. bende araştırıyorum. adam gibi avukatta yok danışacak. ancak patent şirketleri bilir. sanırım.şimdilik olan bu

adamla yazıştık hatta samsunhaber.tc adlı sitenin sloganı haber 55 samsun adama bunu da dedim bak dedim benimle uğraşacağına git bunlarla uğraş dedim. yok dedi haber55 bana ait diyor. araştırdığıma göre de uzantıları da marka içine giriyor. haber55samsun için marka olmaya başvurdum. şehir isimleri marka olamaza dediler. adama 2 hafta süre ver şehir dışındayım sonra siteyi kaldıracağım dedim. öyle bekliyor. bişe demedi. bende araştırıyorum. adam gibi avukatta yok danışacak. ancak patent şirketleri bilir. sanırım.şimdilik olan bu
Çankaya patent var avukatla berbar calisiyorlar onlarla konuş

Geri