• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Ahrefs benzeri backlink analiz servisi (Ücretsiz)

burayı kullanıyorum, oldukça guzel.Lınk gosterımınde her hangi bir sıkıntı yok ancak sayfa bası sadece 20 lınk gosterıyor.Fılter'larla oynamak ıstıyorsan para ıstıyor ancak baslangıc ıcın bende oldukça saglam bır raporlama hızmeti

Önemli değil bu tarz ahrefs olmayınca kullanılabilecek hoş siteler var. Zamanla forumda paylaşırız aklımıza geldikçe.

denedim gerçekten çok iyiymiş 2 gün önce aldığım backlinki bile buldu, 124 tane backlink buldu bir film izleme sitesi için nasıl bir değer çok mu?

denedim gerçekten çok iyiymiş 2 gün önce aldığım backlinki bile buldu, 124 tane backlink buldu bir film izleme sitesi için nasıl bir değer çok mu?
124 backlink mi yoksa 124 farkli siteden backlinkler mi hocam ? Total olarak 124 ise bana düşük gibi geldi, rekabet çok fazla o sektörde.Hitleriniz nasıl

Total de 124 backlink olamaz heralde ? Film sektöründe zaten yol almak çok zor işini gücünü bırakıp o sektöre yönelmen gerek :/.

Geri