• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Affiliate Marketing Eğitim Setleri

sifahocasi

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Affiliate Marketing alanında tanınan ve tanınmayan bir çok eğitim seti var. Eski örneklerden birisi Teobook idi, yok oldu gitti. Musa Erdoğmuş'un Google Kazançları falan vardı. Şimdi Goomass , Master kazanç ve OrkaPlus adında bilinen üç adet eğitim seti var. Bu setlerden herhangi birisine sahip olan ve bu iş ile uğraşan ya da bizim henüz bilmediğimiz bir eğitim bilgisine sahip olan arkadaşların hem mevcut saydıklarım hemde gerekse tanınmamış kaynakları forumumuz değerli kullanıcılarına ulaştırmaları ve izlenimlerini forumumuza şuan katılmış olan ve katılacak olan kullanıcıları bilinçlendirmek adına bu konuda ki görüşlerinizi aktarırsanız sevinirim.

Not: Hiç bir eğitim setini satmaya yönelik aktivitelerde bulunulmayacaktır. Saygılarımla.

bu konuda benimde merak ettiklerim var turkiyede affiliate uzerine calisan arkadaslar fikirlerini ve tecrubelerini paylasabilirse harika olur :)

Kepçe ile kazandırıp çay kaşığı bile diyemeyeceğim küçük miktarlarla size geri dönen sistem varsa farklı bir sistem düşüncelerimi değiştirecek beklerim :)

Ben de bu işlere affiliate marketing setiyle girenlerdenim. Sonrası zaten site,seo,youtube,sosyal medya vb. sürdü gitti. Buradalarda var isem affiliate marketing sayesindedir. Benim için önemi büyüktür. Affiliate marketingden bir süredir cpa ve digital ürün satışıyla gelir elde etmekteyim. Forumlarda ve bilumum yerlerde gördüğüm; site,seo ve son trend youtube'un internetten para kazandıran en geçerli yöntem oldukları. Yeni başlayan arkadaşlara önerim; uzun vade kazanç için site ve seo ile ilgilenmeleri, kısa vade için youtube biçilmiş kaftan. Affiliate marketingi seosu organize bir site ile yaparsanız ummadığınız gelirleri kazanmanız çok mümkün. Arada ben kendim ve kazananlardan buna şahidim. Adsenseyi sadece youtube olarak kullanıyorum. Benim trendim şu şekilde; site&seo, youtube, email marketing,video marketing ve sosyal marketing. Kazanç planımı bu temeller üerine oturtmaya çalışıyorum, bunları yapanlar çok güzel bir aylık meblağ kazanmaktalar ve umarım ben de umduğumu bulurum. Halime şükür fakat fazlası için emek veriyorsam neden olmasın:) Herkesin emeğinin karşılığını alması dileğimle,bol kazançlar.

http://www.goomass.com/ bende bu seti almayı düşünüyorum. Yorumlarda iyi diyorlar ama

Goomass eğitim kiti bende var kardeşim, çok o kadar ahım şahım olmadığını söylemek isterim. İçerisindeki bilgilerin bir çoğunu aslında forumlarda herkes konuşuyor. Ben bir çok konusunu okudum. Üzerinde durdukları şey. İlk olarak pazarlayacağın ürünü bularak bu ürün için ANA BİR SİTE açmanı söylüyorlar daha sonra bu siteyi sosyal ağlarda tanıtarak özgün içerik oluşturarak hit toplamanı ve gerekirse siten için bir sürü blog oluşturup bu paravanlar üzerinden sitene yönlendirmeni tavsiye ediyorlar. Önerdikleri şey ise şu Clickbank & Adtriplex & Xticaret & Amazon Associates & Seo & Sem & Adwords & Adsense bunları kullanabilmek için uzman olmaya gerek yok. SEO & SEM bilgisi çok ayrı bir şey ama merak hissi olmadan zaten bu ikisini öğrenemezsin. 98 TL fiyatı var. Ha ne al derim ne de alma. Ben saydığın bilgileri sosyal ağlarda da bulamıyorum, ulaşamıyorum herkes yüzeysel anlatım yapıyor diyorsan al kardeşim ama sana şuraya tıkla buraya bunu koy demiyor hiç bir eğitim seti. Kendi metodlarını belirlemeni istiyor bütün eğitimler. Şahsen ben bile sana öğretecek olsam bu işi, onların yaptığından öteye gitmezdi anlatacaklarım.

googlekazançları,teobook denen paralı forum ve buna benzer bikaç e-kitap aldım denedim ama birçoğu birbirinin kopyası aynı şeylerdi biçoğu bitti kayboldu zaten 2011-2012 yılları arasıydı ürünlerin hiçbiri bende kaldmadı olsa paylaşmak isterdim ama emin olun almamakla çokta şey kaybetmezsiniz googlede olan bilgiler zaten araştırarak bulabilinecek şeyler

Bu işlere başladıgımda adı gecen setler cok revactaydı izleme ve takip etme yöntemi ile clickbank olaylarına daldım tam ortasından kitapları almadım ama su varki affiliate marketing türk insanı için gecersiz bir durum neden derseniz insanların cogu bu gibi kitaplarla umut tacirliği yapılarak kandırıldı işin içine girende aynı yolu izledi daha sonra clickbank üzerine düştü dil bilgisi olan kazandı copy paste sitelerle kazançlar saglandı ancak o zaman ki google şimdi ki google degil google bu işlerin içine girdi affialite linkleri engelledi bu işi yapanların işleri bıcak gibi kesildi clickbanktaki her ürün dijital anlamda çok çok iyi degil geneli pdf yada video formatında ürünler yurt dısında bu işi yapmak için mükemmel ötesi ağlar var linkshare cj ve onedirect hatta google kendi affiliate sistemi vardı hala duruyormu bilmiyorum ancak bu işin türkiyede yapılmasını engelleyen bir konu var nedir büyük alışveriş siteleri resmen tekelleşmiş sözün özü siz bir yerden birşey almaya ilk nereye giriyorsunuz mesela gitti gidiyor daha sonra sahibinden yurt dışında bir kavram var review adamlar arastırıyor daha sonra karar veriyor yani kullanıcı bilinçli bu adam bu incelemiş artı yada eksi yönlerini yazmış sonra başka bir ürün önemiş deyip affilaite linke tıklıyor alışverişi yapıyor örnegin dün akşam aklıma birsey geldi amazonun affiliate sistemine üyeyim dedim bişey yapayım ama türk kullanıcı arastırmadan direk amazon.com yazıp gidiyor alısveriş yapmaya sistem bu oldugu sürece gelişmez cj üzerinden godaddy ortagım degerlendiremiyorum örneğin

Bu e-kitaplar çok eskide kaldı bence. Bir kaç yıl önce, google algoritması bu kadar kompleks değilken işe yarardı. Ben eskiden çok meşhur olan Teobook v2'yi alarak verdiğim paranın 4-5 katını çıkardıktan sonra başka alanlara yönelmiştim. Teobook'tan ziyade yanında promosyon verdiği CPA Ultimatom diye bir set vardı ve herkesin bileceği bilgiler yoktu, tabi genel olarak bilinen bilgiler de vardı ama ingilizce affiliate siteleri konusuna çok iyi değinmişti ve ben de onun üzerinden güzel para kazanmıştım. Şimdi konuyu görünce Teobook v2 bloğuna baktım ama bir türlü ulaşamadım, zaten sitede büyük ihtimalle kapanmıştır. Biraz eski ama ingilizce bilgisi çok fazla olmasa bile CPA Ultimatom kitabına bir şekilde ulaşmanızı tavsiye ederim.

Geri