• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Adwords Ban Çözümü

kanki34

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,

2-3 aydır Google Adwords kullanıyorum;

açıkcası biraz google 'ı kötüye kullanalım dedik o da doğal olarak fark etti ve şu anda domainimi yeni bir adwords açıp eklediğim anda hesap incelemeye alınıyor, veya mevcut çalışan bir hesaba bu domainin reklamını eklediğim anda hesap incelemeye alınıyor.

Bu konuda sıfırdan başlamak istiyorum gerekirse aynı siteyi aynı şekilde farklı bir domainden yayınlamayı da düşünüyorum. Sizce bunu yapabilmek için nasıl bir yol izlemeliyim.

Biraz araştırdım genel olarak verilen bilgiler şöyle:

Yeni bir isim
Yeni bir kart
Yeni bir domain
Yeni bir IP
Yeni bir Mac Adresi

Hepsi tamam fakat bu mac adresi her bilgisayara özel ve hiç değişmeyen bir adres değilmiydi ? ( Onu biraz araştırıcam.) Öyleyse eğer mevcut laptopumuzdan da yeni hesap açmamız iyi değil çünkü.

Varsa bilgisi olan arkadaşların yorumlarını beklerim.

Herkese iyi forumlar..
 
Yeni bir isim
Yeni bir kart
Yeni bir domain
Yeni bir IP
Yeni bir Mac Adresi

bunların hiçbirine gerek yok. ajanslar bir bilgisayardan 50 tane hesap yönetirler.

ayrıca google sadece ip mac adresini kayıt etmez. ekran çözünürlüğüne kadar herşeyi kayıt eder. bulmak istedikten sonra bulur.

sen genede kendini garantiye al. windows vps al 5-10 liraya. yada internet kafeye git. kendine mail hesabı oluşturup önemli olan kısmı bu yeni sıfır kredi kartıyla tekrar üye ol. ayrıca google kolay kolay domainide banlamaz.
 
Geri
Üst