• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Adsenseden Ev - araba alan varmı

hboz

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar merhaba , adense ile iyi para kazanıp evini veya arabasını alan varmı aramızda , buradan okumak isteriz hikayelerini (hikaye derken yanlış anlaşılmasın) kaç siteniz var, aylık kazancınız nedir ,hayaliniz nedir ,siteniz yabancı-türkçe site gibi anlatmak isterseniz, birçok arkadaşa hem ilham verici olabilir hemde tecrübelerinizi paylaşmış olursunuz.

Ben almadım da yakın bur arkadaşım aldi 2012 de açtığı bir eğitim haberleri yayınlayan sitesi var günlük 40 - 50k arasi hiti var aylik 4.000TL sadece adsense geliri var diğer gelirlerle aylik 7 - 8 bin kazancı var. İlk arabasini bu gelirlerle aldı şimdi ev kredisine girip ev alacak bakalım:)

kardeşim tam konusuna değindin. Bende istatistiklere baktım, adam ABDden girmiş 1 tık 1,50 lira, Türkiye'den 22 tık var TBM 0,18-20 arası. Abi boşuna uğraşıyoz Türkçe sitelerle bence. Yabancı site açayım diye düşünüyorum ama hangi sektör olsun bilemiyorum. Video sitesi olur gibi geliyo anca. İngilizce yok sonuçta. Yada ingilizce öğrencem bu iş için.

Aylık 30-40 k kazanan tanıdıklar var. Ev vs almak hayal değil adsense ile.
Hocam uzun zamandır blogunu takip ediyorum. En son bir makale yazdınız devamı gelmedi...
Oyun sitesi ile ev alcam diye bir konunuz vardı kaç ay oldu güncellemediniz.

Siteyi açtınız mı?

Hiti şuan nedir?

Bu konu hakkında bilgilendirme yapar mısınız?

Hocam uzun zamandır blogunu takip ediyorum. En son bir makale yazdınız devamı gelmedi...
Oyun sitesi ile ev alcam diye bir konunuz vardı kaç ay oldu güncellemediniz.

Siteyi açtınız mı?

Hiti şuan nedir?

Bu konu hakkında bilgilendirme yapar mısınız?
Site 1 adet değil totalde 5 civarı açtım. Farklı farklı sektörlerde şu anda. Halende açmaya devam ediyoruz. Yakında güncellenecek yazıya yaptıklarımı dahil edeceğim. Foruma özel olarak özel bir alanda olmadı tüm siteleri listeleriz takibini yaparsınız sizde hit olarak.

Ayıp olmazsa sektör dil falan bir iki bilgi var mı. Sırf meraktan soruyorum yoksa yiyemeyeceğimiz bi nanedir biliyorum :)
Sektör tek değil. 80 k bayan sitesinden tutta çokça çeşit var. Sorgulama, ssk, sgk vs. Tabiki karşıdaki kişide işi iyi bilen çok çalışan çalışkan birisi.

geçen kış bir aylık gelirle arabaya kar lastiği aksesuar vs almıştım adsenseyle :) bundan bi 2 yıl önce falan da arkadaşımın klip sitesi vardı bulgarca klipler ondan baya bi biriktirip araba almıştı.

Site 1 adet değil totalde 5 civarı açtım. Farklı farklı sektörlerde şu anda. Halende açmaya devam ediyoruz. Yakında güncellenecek yazıya yaptıklarımı dahil edeceğim. Foruma özel olarak özel bir alanda olmadı tüm siteleri listeleriz takibini yaparsınız sizde hit olarak.

Sektör tek değil. 80 k bayan sitesinden tutta çokça çeşit var. Sorgulama, ssk, sgk vs. Tabiki karşıdaki kişide işi iyi bilen çok çalışan çalışkan birisi.

İyi olur hocam gelişmeleri takip etmek isteriz. Ne zaman açarsınız

1100-1200 civarı geliyor aylık. Biriktirebilsek ev olmasa da araba alınırdı :) Ancak nişan masraflarına gitti biraz. Yaza da düğün olacak. Ev alamasam da evlenme masraflarını çıkaracak adsense :D

Hocam hayırlı olsun , daha artsın insallah, toplam kaç site ile bu kazanç ve seo , backlink çalışmaları yapıyormusunuz , mahsuru yoksa cevaplarmısınız.

Hocam hayırlı olsun , daha artsın insallah, toplam kaç site ile bu kazanç ve seo , backlink çalışmaları yapıyormusunuz , mahsuru yoksa cevaplarmısınız.
Bir tane youtube kanalı gelirin çoğunu getiren hocam. Son dönemde aktif gelir getiren sitem henüz yok. İnşallah birlikte birşeyler çıkaracağız. :)

Bir tane youtube kanalı gelirin çoğunu getiren hocam. Son dönemde aktif gelir getiren sitem henüz yok. İnşallah birlikte birşeyler çıkaracağız. :)

Benimde youtube kanallarım var, 3 ay öncesine kadar 300-700 tl arası kazanıyordum .4-5 ay kadar aldım böyle, sonrasında youtube de işler daha zor hallere girince kanallarımın çoğu kapandı malesef, şuandada var 5-6 kanalım günlük 1-2 tl arası geliyor ancak :) , youtube ile ileriye dönük sağlam işler yapılması zor benim için en azından , site işi daha sağlam geliyor bana ,ileriye dönük daha kalıcı işler yapılabilir. Tabiki bu forumdaki herkes gibi kazanmak istiyorum bende, hepimize yetecek kadar çok para var nette , yeterki birliktelik ve yardımlaşma olsun ,herkes kazanır:)

benimde adsense mazim çok uzun değil,uzun zamandır adwords kullanıcısıyım şirketim adına.Fakat kısa sürede de olsa Türkçe sitelerin yabancı sitelere oranla çok daha az TBM'ler verdiğini hem yaptığım araştırmalarla hem de kendi belirlediğim TBM oranlarını baz alarak anlamak zor olmadı tabi.(evet benim o düşük tbm belirleyen reklamveren,tamam tamam vurmayın durun :) )
Şakası bir yana sürekli anahtar kelime kontrolü yaparım,aradaki fark resmen uçurumunda ötesi.Sektörümün kelimesi ortalama 2 ila 3tl arasında değişiyor,geçenlerde aklıma yabancı site projesi ile ilgili bir kaç fikir geldi ve anahtar kelime kontrolümü yabancı dilde yaptım ve gözlerime inanamadım.TBM'si 85tl olan kelime gördüm resmen...Çok detaylı bilgi sahibi değilim tabi bu TBM'nin görünen son kullanıcı hali midir? yabancı site için böyle görünüp farklı bir uygulama metodu mu vardır? bilmiyorum.Ancak biz 2-3 tl TBM'ye çok derken bu meblağları görünce şok oldum.Hatta yabancı sitesi olan arkadaşlar varsa bu konu hakkında bilgi paylaşabilirler bizimle yeri gelmişken ve biz de fikir sahibi olmuş oluruz.Aklımda bir proje var yabancı site için,hatta bunun için bir domain de reglettim,bakalım nasıl olacak.İngilizce düzeyim makale yazacak derece de değil ama cüzi miktarlarda çevrim yapan arkadaşlar var,onlardan faydalanmayı düşünüyorum.Zaten adsense geliri çok daha fazla olduğu için bu maliyeti karşılar diye düşünüyorum en azından...Hepimiz adına hayırlı olmasını diliyorum,iyi forumlar...

Geri