• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Adsense Tık Başı 0.03 Bu Ne Ya ?

fafafe123

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar tıklama başı 0.03 alıyorum.Sizde durumlar nasıl ocak ayında bir düşme var mı ?

Ben moda sektöründe 0.02 gördüm. O yüzden çok yadırgamıyorum. Bende katılıyorum arkadaşın sitesi muhtemelen oyun sitesi.

Selamlar 6-7 tane oyun sitemiz var. TBM 'ler 0,03 ve 0,04 seviyesinde. Kesinlikle aşmıyor bu sektörde 0,09 TL civarındaydı Gelirler oldukça düştü. Yurtdışına girmek istiyorum ama bu kondua tecrübemiz de yok maalesef

Selamlar 6-7 tane oyun sitemiz var. TBM 'ler 0,03 ve 0,04 seviyesinde. Kesinlikle aşmıyor bu sektörde 0,09 TL civarındaydı Gelirler oldukça düştü. Yurtdışına girmek istiyorum ama bu kondua tecrübemiz de yok maalesef
Tankay, gerçekten öyle.Bende şimdilerde bir ingilizce site açtım.Bakalım daha iyi olacağına düşünüyorum.

Daha az rakipli , daha niche konularda siteler açmak gerekiyor. Elimde moda- sağlık - oyun adına ne kadar site varsa, sattım; satmaya devam ediyorum. günlük 50 kuruş kazançlı 15 tane sitem olacağına 7.5 tl kazançlı tek bir site olsun. Diğer sitelerin stresinden, güncellemelerinden, ıvır zıvırlarından ve diğer her şeyiyle uğraşmaktan çok sıkıldım. Sanırım doğru yoldayım.

Her siteyi sattığımda elimdeki yük azalıyor ve hafta hafta kazançlarım artıyor.

Geri