• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Adsense onaylandı peki?

ahmet tutak

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar merhaba benim nakliyat sitesi için adsense başvuru yapmıştım kabul edildi ve reklamlar şu anda yayınlanıyor peki bu adsenseyi haber sitemde kullanabilirmiyim?

haber sitem için o kadar başvurduğum halde kabul edilmedi

Yahu şu adsenseye bende girsem mi ne yapsam :) girecem girecem erteliyorum, satış ortaklığı nedense daha cazip geliyor her zaman..

Yahu şu adsenseye bende girsem mi ne yapsam :) girecem girecem erteliyorum, satış ortaklığı nedense daha cazip geliyor her zaman..
Ustam ben de hiç girmedim bu adsense olayına. Şimdi film sitesine başlayacağım. En iyi reklamı nasıl alırım diye düşünüyorum. Hatta konu bile açtım film siteleri bir şekilde adsense alabilir mi diye. Bir umut işte. Film sitelerinde satış ortaklığı olayı nasıl olur sence ? Hangi firmaları tavsiye edersin ?

Ustam ben de hiç girmedim bu adsense olayına. Şimdi film sitesine başlayacağım. En iyi reklamı nasıl alırım diye düşünüyorum. Hatta konu bile açtım film siteleri bir şekilde adsense alabilir mi diye. Bir umut işte. Film sitelerinde satış ortaklığı olayı nasıl olur sence ? Hangi firmaları tavsiye edersin ?
Hocam merhaba, satış ortaklığı nedense adsenseden bana daha cazip geliyor. Ağlar olarak gelirortakları, reklamaction deneyebilirsin. Önerir misin dersen pek çalışmadım nette iyi konuşanda var, konuşmayanda. Genelde digital ürüne çalıştığım için, cpa vb. için net bilgi veremiyorum ama şu siteye adsensealternatifleri.com bakabilirsin ve haliyle wm forumlarına. Bol kazançlar dilerim.

Geri