• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Adsense Onayını Tek Seferde Alma Deneyimim

cagkansezgin

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar;

Google Adsense bildiğimiz gibi en büyük amaçlarımızdan birisidir hepimizin. Ancak bazı arkadaşlarımız o kadar aceleci davranıyorlar ki bu aceleleri nedeni ile doğru orantılı olarak kati surette Adsense onayı alamamaktadırlar. Ben, 20 günlük web sitem ile ilk ve ikinci onayı sorunsuz bir şekilde aldım ve uzun bir aradan sonra yeniden Adsense kullanmaya başladım.

Sizlere nacizhane bu anlamda önerilerimi sunmak ve kısa zaman içerisinde başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlamak için bu yazıyı hazırlıyorum.

Web Sitesi için Bilinmesi Gerekenler

1-) Her gün %100 özgün en az iki adet ve yine en az 350 kelimelik yazılar hazırladım.
2-) Sitem yeni olduğu için Google Gibi Getir aracı ile hızlı bir şekilde index aldırdım.
3-) Site içerisinde hiçbir boş kategori bırakmadan tamamını doldurdum ve her kategori içerisinde en az 2 yazının olmasını sağladım.
4-) Site içi linkleme konusunda aşırı olmasa da hiyerarşi oluşturdum.
5-) Site içerisinden sosyal medya hesapları da dahil olmak üzere kesinlikle link çıkışı vermedim.
6-) Sitem moda sitesi olduğu için tüm konularım ile alakalı olarak videolar hazırladım ve Youtubne'ye yükleme başlayıp ana konuya link çıkardım.
7-) Ufak çaplı backlink çalışmaları ile altyapı oluşturdum. Çöp backlinkten kaçınmaya çalıştım.

Adsense Başvurusu Yapacağınız Mail Önemli

Her ne olursa olsun web siteniz kadar Adsense için başvurduğunuz mail adresinin de büyük önem arz ettiğini unutmayınız. Dikkat etmeniz gereken detaylar şu şekilde;

1-) Cep telefonu onaylı ve Google Play Store hesabına bağlı bir mail adresi kullanın.
2-) Mail adresi aktif olarak girilen bir mail adresi olsun.
3-) Google+ hesabınız mutlaka olsun.

Ben web sitemin 16.gününde felan başvurumu yaptım. İlk onay aynı gün geldi ve ikinci onay ise araya haftasonu girmesi nedeni ile 3 gün sonra geldi ve reklamları sitemde yayınladım. Kafanıza takılan olursa sorabilirsiniz arkadaşlar.

Reklam Aldığım Sitem: Moda Abiye

Geri