• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Adsense olumlu/olumsuz cevap gelmiyor. Adsense

caneralcilioglu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar,
3 ay once açtığım ve birkaç defa red edilen sitemde gerekli düzenlemeleri yaptım ve 5 hafta önce yeniden başvuru yaptım. Ama aradan 1 aydan fazla süre geçmesine rağmen ne olumlu ne olumsuz bir cevap alamadım.
Sitem tamamen özgün ve düzenli olarak içerik girilmekte. Reklam kodlarını ekledim ve şuan boş görünüyor. Günlük hiti yaklaşık 1.5-2k arasında. Adsense giriş yaptığımda

Account Not Active
An AdSense account does not exist for this login, as your application is currently in review. Within a week of your application date, we'll review your application and follow-up with you via email. Once you are approved to join AdSense, you'll be able to log in to your account and get started.

Mesajı ile karşılaşıyorum. Mail attığımda otomatik gönderilen bi cevap geldi. Aylık 40kya yakın hitim ve sürekli takipçilerim var ve kazanç sağlayamıyorum. Olumlu olumsuz herhangi bir cevap alabilmem için sizce ne yapabilirim? Bu kadar geç cevap gelmesi veya gelmemesi normal midir ?

Geri