• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Adsense Kullanmayacağımız Garanti

Cihan

Kayıtlı Kullanıcı
Selam arkadaşlar.

Birçoğumuz web sitesi kurmaktan web tasarımından anlıyoruz.

Gerek mantıklı sebeplerden, gerekse neden olduğunu anlamadığımız sebeplerden adsense ile ilişiğimiz kesildi, kesilir, kesilecek, kesilebilir.

Bir web sitesi yapıp, kısa zamanda hit sahibi olmanın nasıl yapıldığının çeşitli yöntemleri var. Bu platformdaki herkes de bu yöntemlerinin bir çoğunu bilir. Konumuz bu değil.

Bu durumda, Adsense Kullanmayacağımız Garanti ise, önerilerinizi almak istiyorum.

Aramızda Adsense kullanmadan, diğer kazanç yöntemlerini kullanan ve yine de hatrı sayılır bir gelir elde eden arkadaşlar var ise, fikirlerimizi paylaşalım.

Hangi yöntemler hangi durumda getiri sağlar?
Hangi yöntemin nasıl avantajı, nasıl dez avantajı olur?
Yöntemler arası farklarda nelere önem vermemiz gerekir?
Ödeyen ve ödemeyen firmalar kimlerdir? Bir sitenin ödeyip ödemeyeceği nasıl anlaşılır?
Ve bu sorular türetilir.

Ben ilk kilit noktayı söyleyim, zaten o konu üzerine düşmemize gerek yok.
Bu işlerde benim inancıma göre ACELE en büyük engeldir.
Hemen para kazanmaya çalıştığınız sürece para kazanmak hayal olmaktadır. O yüzden bunu bir strateji oyunu gibi düşünmek gerekiyor.
Benim acelem yok, kimsenin olmasın. Acele etmeden, sonuç alacağımız yöntemleri paylaşalım.

Açılış konusunu çok uzun tutmak istemiyorum. Sohbete başlayalım.

Güzel bir noktaya değinmişsin hocam, forumlarda görüyorum adsense banladı ne yapacam? site işe yaramayacak mı? tarzında konular oluyor. Bence bu tarz durumlara düşmemek için bence sitenin adsenseye odaklı değil, adsensesiz de kazanç elde edebilecek şekilde optimize olması gerekir. Çünkü kimsenin adsensesi garanti değil, 8-10 senelik adsense bile banlanıyor, düşünün. Ülkemizde sanırım adsense odaklı düşünülüyor siteler. Sadece adsenseden kazanç umuluyor gibime geliyor, gezdiğim forumlarda gördüğüm. Mesela CPA, satış ortaklığı üzerine düşülmesi gereken kazanç yöntemleridir bence. Herkese hayırlı, bol kazançlar.

Bu işlerde benim inancıma göre ACELE en büyük engeldir. ,

sözünü yaşadım başvurum kabul edilmedi tekrar başvurmayı düşünmüyorum. başka reklam sitelerine başvurdum 3-5 kazanıyoruz
sitelerin düzene girmiş olması çok önemli güzel bir adsense için o yüzden bekliyorum şimdilik sitem yeni çünkü :(

Kesinlikle konu hakkında bende takipte olmak istiyorum. Yabancı sitelerde CPA veya satış ortaklığı tercih edilebiliyor ancak ülkemizde maalesef bu durum yok denecek kadar az ve sektörlerle sınırlı.
Sitelerinden adsense dışında kazanç sağlayan arkadaşların izlediği yolu paylaşmaları çok güzel olacaktır.
Şimdiden teşekkür ederim.

Geri