• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Adsense Kazanç Odaklı Yabancı Site Açmak İstiyorum!

furkaan34

Kayıtlı Kullanıcı
Hergün düzenli olarak 200 kelimeden 2 adet makale girebilirim. Rekabeti az kazancı iyi bir kelime biliyor musunuz? Veya hangi siteden bakabilirim?
 
Genelde bu tür soruların cevapları olmaz. Sektör belirlemek, niche kelime üzerinden site kurmak, analiz etmek bunlar zaman isteyen ve zamanını harcayan kişiye kazandıran işler. Sektör veya kelime bulmak için önce türkçe üzerinden gidip hangi araçlar kullanılmış/kullanılıyor bunların cevabını bulduktan sonra yine her webmaster forumunda yer alan ingilizce site ile alakalı konularda yapılmış sektörler, zorlukları ve izlenebilecek yollar şeklinde cevaplar bulabilirsin. Sabır isteyen bir iştir sürekliliğini korursan karşılığını iyi alırsın.
 
Yabancı olarak sektör arama bence, yabancı istediğine göre dilin var.O zaman ilgi alanlarını belirle o dilde yazılar paylaş.Ama unutma ki emek sarfetmeyeceksen.İngilizcede hiç kazanamazsın.Ama uğraşırsan türkçe bir siteden kat kat fazla kazanırsın.Zaten para birimiyle 1-0 önde başlarsınız.Ayrıyeten yabancılar paylaşmasını,beğenmesini,konuşmasını biliyorlar.Yani bizim gibi işini gör çık git değil o adamlar.-Burda genel konuşuyorum-İlgi alanınızı belirleyip başlyabilirsiniz.
 
Geri
Üst