• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Adsense hit kazanç durumu yardım

caneralcilioglu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar,

Biyografi sitemde ortalama yaklaşık aylık 70k civarında hitim var. Site aktif yayınlanmış 62 makale var ve tüm makaleler kendi kelimelerinde ya 1-2 sıralarda yada en kötü ilk sayfada. 2 makale haricindeki tüm makaleler özgün, o 2 makalede aldığım site 6. sayfada olmasına rağmen 1. sayfada. Şuan kurulu olan tema SmartMag ve aylık kazançların çok düşük olduğunu düşünüyorum. Yani düşük olmasını geçtim komik rakamlar. Kazançları görünce günde 1 makale yazmak bile gelmiyor içimden. Hiti 10 katına çıkartsam 700k olsa bile beklentim olan kazancı vermeyecek. Elimde elegantthemes'in Extra teması ve Flatsome temaları var. Konuya gelecek olursam altta gördüğünüz gibi rakamlar çok düşük sektör kaynaklı normal midir ? Yoksa tema ve reklam yerleşimleri ile yukarı çekilebilir mi ? 4-5 aydır uğraşmama rağmen 70k hiti bulduk tamam ama bi kazanç görmeyince siteden soğudum. Ne yapmamı tavsiye edersiniz ?


http://i1.imgcry.com/2017/02/03/adsense1.png
http://i1.imgcry.com/2017/02/03/adsense2.png
http://i1.imgcry.com/2017/02/03/adsense3.png
http://i1.imgcry.com/2017/02/03/analytics1.png
 
TBM ve TO görünmüyor ama muhtemelen özellikle TO çok düşük. Reklam yerleşimini ve şeklini en iyi şekile getirmenizi öneririm. Ayrıca TBMye gelirsek 4-5 aydır aynı bu şekilde. Ha düzeldi ha düzelir dedik ama yok TBMler çok düşük. Ayrıca 4-5 ayda bu konuma gelmek de güzel yani ne durumda olanlar var :)
 
Geri
Üst