• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Adsense Hesabı alma hikayeleriniz

Heisenberg

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba

bu güne kadar toplamda 6 7 adsense hesabını halletmiş banlatmış biriyim bir kaç tanesinin içinde 1000 dolara yakın paralarda vardı alamadım öylece gitti :)

yine açtım bir hesap öylesine bağladım bir siteme, sonra hiç girmedim unutmuştum :) bir gün evden çıkarken bir baktım kapıda google logolu bir zarf :D

hemen döndüm eve onayladım hesabı :) o gün bu gündür 2 yıl oluyor o hesabı kullanıyorum ödeme alıyorum, beni hiç beklemediğim bi anda sevindirdi google :) sizinde var mı böyle ilginç adsense olaylarınız.

Sene 2006 yada 2007'den beri aynı hesabı kullanıyorum. Üniversitede öğrenciyken arkadaşlarla açtığımız bir foruma adsense eklemek için kayıt yaptırmıştık. O zaman bu zaman farklı farklı sitelerde kullandım :) Bir ara genel akıma uyup spamın dibine vurduğum bir blog domain olarak adsense banı yemişti onun dışında şükür sakata gelmedik hiç. Bu sıralar da yine genel akıma uyup youtube üzerinden hatırı sayılır bir miktar alıyorum. Nişan masrafları çıkarttım. İnşallah düğünü de yapar gibi görünüyor. Düğünde bir köşeye google ve youtube panosu mu yaptırsam sponsorluklarından dolayı acaba :D

ehehe youtubeden bende aylık 400 dolar civarı kazanıyordum askere gittim ilk 3 ay çarşı izninde bakıyorum yatıyordu paralar 4. ay bi baktım yatmamış youtube hesabımı kapatmışlar telifli video yüzünden tabi ben görüp silemedim telif uyarısı gelince öyle kaldı, şimdi youtube işine başladım gene yavaş yavaş :)

Geri