• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Adsense geliri çok düşük?

O nasıl bir tıklama oranıdır!

Konu ortasına bir adet 300x250 ekleyin, ana sayfaya 600x300 (özel boyut oluşturup) reklam ekleyin sliderin altına. Sidebardaki ve headerdeki reklamları kaldırın. Ana sayfada 600x300'un altında bir kaç yazı olsun, onun altına 728x90, ondan sonra tekrar bir kaç yazı başlığı sonra yine 728x90. Konu sayfalarında dediğim gibi 1 adet konu içine, konu sonuna 1 adet ortalanmış 468x60 ekleyin. O 486in altına google link reklam ekleyin. Son olarak da makalenin başına bir adet sola yapışık 300x250 reklam koyun.

Eğer uğraşmak istemezseniz veya yapamazsanız profesyonel reklam yerleşimi hizmeti verebilirim bir miktar ücretle.

S3 Mini (CM 11) üzerinden gönderildi.
Merhaba Hocam anlattıklarınız gibi reklamları değiştirmeye çalıştım ama birbirine yakın oldu reklamlar sıkıntı yaratır mı bu? Bakabilir misiniz? Site: mebajans.net

reklam yerleşimini değiştirin hocam, az veren reklamları tespit edip engelleyin, bi sayfada 3 reklam fazla olabilir bu arada

3 reklam vermek normal bence 3'de metin reklam eklemen iyi olabilir fakat bu 3 reklamının birbirine yakın olması sıkıntı yaratır mı bende merak ediyorum.

bazı siteler 300x250 reklamları yan yana kullanıyor. Sanki 600x250 reklam kodu gibi oluyor. Google dan bi sıkıntı çıkacağını sanmam ama yine de sağdaki reklamıın üzerinde bi bölüm olmalı. garanti olması açısından.

3 reklam vermek normal bence 3'de metin reklam eklemen iyi olabilir fakat bu 3 reklamının birbirine yakın olması sıkıntı yaratır mı bende merak ediyorum.
hocam metin reklamı diyince, herhangi büyük boyutlarda bir reklam biriminin sadece "metin reklam stili" anlaşılıyor. Fakat buna verilen ad "bağlantı birimi" ya da "bağlantı reklamıdır"
Adsiz.jpg
Adsense Politikalarına ters birşey yapılıp banlanma olmaması için küçük bir bilgi..

Arkadaşlar ya temada bir sıkıntı var ya reklam birimlerinde anlamadım gitti bir çok yol denedik.. 8k hite 24 tıklama 2.82 tl vermiş. Böyle giderse adsense kaldırıp banner reklam ilanı açacağım forumlarda.
Daha nasıl değiştirebilirim ki reklam yerlerini? Uzman arkadaşlar bir bakabilirse sevinirim. Pc ve mobil temaya.

Geri