• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

AdSense başvurunuzun durumu

mhtkarakose

Kayıtlı Kullanıcı
AdSense başvurum iptal edildi. Gmail gelen mesaj buydu nelerimi geliştirmem gerekir önerileriniz nelerdir şimdiden teşekkürler

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

• Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
  • Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
  • Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

Sitenizi geliştirmenizi tavsiye ederim. Arama motorlarında çıkan konularınız az ya da daha önce başka sitelerde yayınlanmış içerik kopyası durumunda sanıyorum. Tekil hitlerinizi arttırmak için google'nin beklentilerini karşılayın. Henüz daha erken olduğunu varsayıyorum. Siteniz yeni galiba

hocam kopya içerikler çok mu, yoksa benim arattıklarım mı denk geldi. Orjinal yazılar da kısa, 2-3 cümlelik. Her zaman söylenen birşey vardır. Sen reklam veren olsan, kendi sitene reklam verir misin? Sağdan soldan kopya içerik almış, google'ın kendi aramalarında az çıkan, dünyaya katma değer eklemeyen bir site. Özgün yazı ve konularda bir site açın, 30-40 tane orta uzunlukta yazılar yazın, yazın ama yazıları, kopya olmasın, sonra başvurunuzu o siteden yapın. İlle de bu sitem dursun diyorsanız, buna da koyarsınız reklam kodlarını..

Yazıların çoğu haber sitelerinden alınmış, bu performans ile adsenseniz hiç bir zaman onaylanmaz. :)

hocam kopya içerikler çok mu, yoksa benim arattıklarım mı denk geldi. Orjinal yazılar da kısa, 2-3 cümlelik. Her zaman söylenen birşey vardır. Sen reklam veren olsan, kendi sitene reklam verir misin? Sağdan soldan kopya içerik almış, google'ın kendi aramalarında az çıkan, dünyaya katma değer eklemeyen bir site. Özgün yazı ve konularda bir site açın, 30-40 tane orta uzunlukta yazılar yazın, yazın ama yazıları, kopya olmasın, sonra başvurunuzu o siteden yapın. İlle de bu sitem dursun diyorsanız, buna da koyarsınız reklam kodlarını..
Teşekkürler bilgi için

Geri