• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Adsense alternatifi olabilecek reklam sistemleri

cryptosam

Kayıtlı Kullanıcı
Adsenseye alternatif olabilecek kullanmış olduğumuz reklam sistemlerin itek başlık altında toplamak güzel olacaktır diye düşündüm. Kendi belirleyebildiğim Adsense kullanamayacağım sitelerde kullandığım reklam siteleri alt bölümde.

H12 Media: http://www.h12-media.com/
Ödemeler her 5 dolarda bir yapılıyor. Tık oranları düşük ama denenebilir. Pop up vs tarzı da reklam modelleri var. Aktif olarak 1 sitemde kullanıyorum.

Farklı kullandığınız firmalar var ise konu altında belirtebilirsiniz arkadaşlar. Elimizde genel bir liste olmuş olur. Ekleyenler deneyimlerini, fiyatları vs de yazarda daha hoş bir konu olur.

Adonly.com var gösterim başı ödeme yapıyor film siteleri icin ideal.Minumum ödeme 5$

Cpmnet.net buda gösterim başı yapıyor popup reklamını kullanıyorum 1k hite 3$ veriyor tavsiye ederim.Minumum ödeme 100$

chitika kullandım bir sitemde adsense ban yiyince menü şeklinde reklamları var ilk bir kaç gün çok iyiydi geçersiz tıklamadan hesabı banladılar daha sonra yeni bir hesap açtım sadece bir tane reklam ekledim ama onunda çok da bir getirisi olmadı

adcash.com var özellikle oyun siteleri için gösterime ve reklam verenin sitesine kayıt olmasına göre para veriyor. Popup reklam tipi iyi kazandırıyormuş ödemeleri euro cinsinde yapıyor. Türkiye temsilciside bulunmaktadır.

Güzel konuymuş. Takipteyim bets10 reklamı kullanıyorum 50 k gösterim oluyor tıklamaya vermiyor ama bir ton tıklama oluyor gösterime de birşey vermiyor illa üye olup para yatıracak adam diyor 1 kişi üye olmuş onun para yatırmasını bekliyorum hala yatırmadı adam hobi olarak üye olmuş sanırım :D o değil o kadar gosterim oluyor o kadar tıklama var üye olmayıp siteyimi geziyorlar ne yapıyorlar anlayamadım gitti. O yüzden reklam firmamı değiştirsem iyi olur. Gösterime ve tıklamaya iyi ödeme yapan bi firma arıyorum.

Popunder düşünürseniz edomz.com servisini deneyin derim. Henüz ödeme almadım ama alan arkadaşlar var, 400 popunder'e 0.50$ civarı veriyor(benim çoğu ziyaretler yabancı). Heleki 50k lık bir sayafada tatmin edici rakamlar çıkar ortaya. Hatta şu refli olayını bende yazıyım ilk defa :)) Ref : edomz.com . Herkese bol kazançlar.

Güzel konuymuş. Takipteyim bets10 reklamı kullanıyorum 50 k gösterim oluyor tıklamaya vermiyor ama bir ton tıklama oluyor gösterime de birşey vermiyor illa üye olup para yatıracak adam diyor 1 kişi üye olmuş onun para yatırmasını bekliyorum hala yatırmadı adam hobi olarak üye olmuş sanırım :D o değil o kadar gosterim oluyor o kadar tıklama var üye olmayıp siteyimi geziyorlar ne yapıyorlar anlayamadım gitti. O yüzden reklam firmamı değiştirsem iyi olur. Gösterime ve tıklamaya iyi ödeme yapan bi firma arıyorum.
Adonly veya cpmnet pneririm gösterim başı bende para yatiracaklar diye betsburadan dan soğudum

Hocam, alakadar olur musunuz bilemem ama gcmforexin cpl kampanyasını öneririm. Finans,borsa vb. üzerine siteniz varsa aylık leadlerle güzel bir meblağ kazanabilirsiniz. Neredeyse 1 senedir kullanıyorum, ödemelerde ve günlerde aksama yapmadı, tavsiye ederim.

Güzel yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. Ben dün gece reklam9 diye bir yer gördüm hem tıklama hem sayfa gösterimine veriyormuş. Nedir ? Ne değildir bilgim yok. Henüz onaylamamışlar hesabımı. Tecrubesi olanlar varsa görüşlerini bildirebilir. @blackstar önerin için teşekkür ederim araştırayım bende.. @grafen teşekkür ederim bahsettiğin firmaları da incelemek isterim. @serdar41 önerin için teşekkür ederim fakat ben o sektörde hiç bulunmadım ya o yüzden birşey diyemicem.

Güzel yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. Ben dün gece reklam9 diye bir yer gördüm hem tıklama hem sayfa gösterimine veriyormuş. Nedir ? Ne değildir bilgim yok. Henüz onaylamamışlar hesabımı. Tecrubesi olanlar varsa görüşlerini bildirebilir. @blackstar önerin için teşekkür ederim araştırayım bende.. @grafen teşekkür ederim bahsettiğin firmaları da incelemek isterim. @serdar41 önerin için teşekkür ederim fakat ben o sektörde hiç bulunmadım ya o yüzden birşey diyemicem.
Hocam ben reklam9 a reklamveren olarak reklam verdim, verim alamadığım için bıraktım,yayıncı olarak getirisi nedir bilemeyeceğim.

7V8rLP.png

CPMNET in tablosu bu. Resmen öleceksin der gibi bakıyor.

Geri