• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Acil fikirlerinize ihtiyacım var

Mosko

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar ;

Sitem ile ilgili bir kişi dava sürecine girecek gibi görünüyor bu konuda devletin bana ulaşamaması adına önerilerinize ihtiyacım var. Hosting firmasını bulamasın diye cloudflare.com yönlendirdim dnsleri. Whois gizledim ki sallama bilgiler vardı en başından beri. Bunlar dışında bana ulaşabilecekleri hangi kanallar var ?

Baştan Düşünerek Gidelim Paranoya Yapalım
Whois gizli diyorsun register firmasına sorsa hemen öğrenebilir.
Barınan Hosting Firmasında Genelde muhatap bulurlar ama isim olarak seni bulamazlar sonuçta
blogger gibi bir google servisi olsa farklı olurdu o zaman biraz daha fazla saklanabilirdin.

Ama Bu Kadar şey yapacak ne yapmış olabilirsin ki ?

o kadar xxx siteler var devler sahipleriyle uğraşmıyor direkt domaini yasaklıyor.

cf arkaasına ipleri almak yeterli çözüm değil ki bypass etmek 3 sn heleki senin site için o kadar bile yok. Olay senaryosunu yazıyorum suç duyrusunda bulunur savcı dosyayı emniyet siber suçlara sevk eder siber suçlar sitenin ip adresini belirler sonrasında yer sağlayıcıya yani hosting hizmeti aldığınız firma belirlenir sonra firmaya ulaşılır bilgileriniz istenir firmadaki bilgileriniz sallamasyon da olsa yollanır ama şöyle bi durum vardır sizin ödeme dekontlarınızla birlikte kimlik bilgileriniz istenir.Yani ödeme yapanın bilgileri istenir ordan ulaşım sağlanır.bu kadar uzun yazdım telif nedeniyle bi dava söz konusu olduğu için (sitenizde marez içerik olduğundan dolayı).Aslında burda davanın şekli de önemlidir sadece söz konusu bir içerikden dolayı dava açılırsa muhtemelen savcı uğraşmaz sitenize tib engeli koyar kapar dosyayı iyi çalışmalar

Geri