• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

50.000 TL Nakit ile Affiliate İşinde Neler yapardınız.

ufuk

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar,
50.000 TL Nakit İle Affiliate İşinde Ne gibi işler yapardınız .fikirlerinizi bu konuda yapmak istediklerinizi,Ne gibi işler yapılabileceği konusunda paylaşımlarınızı bekliyorum.

En yüksek kar oranli ve satisi yüksek olabilecek bir yada benzer birkac urun icin öncelikle çok saglam seo ve kullanislilik açısından bir site acardim. Bu siteyi paravanlar ile desteklerdim haliyle. Bunun maliyeti sectigin urune bağlı oldugu için şuan ne kadar harcarsin bilemiyorum. Bunun dışında sosyal medyada da sistematik bi tanitim yapardım

SATISI YÜKSEK TEK BİR ÜRÜN ÜZERİNE YOGUNLASIRDIM. TEK BİR SİTE TEK ÜRÜN . YİNEDE BU KADAR PARAYI HARCIYAMAM TABİ.

Gerçekten Kimse Affiliate işi ile uğraşmıyor galiba.Veya Yapanda Paylaşımda bulunmuyor, Yurd dışında bu farklı bence adamlar paylaşımlarda zirve yapıyor.Neyse Biz Paylaşırız.

Daha önce pek denemediğim bir alan :) Bilgim de yok o yüzden. Tecrübeli arkadaşları paylaşıma bekleriz :D

Hocam bana sorarsan; sağlam marka olacak bir site kurar yada satın alırdım. Seosu,sosyal medyası,virali komple ilgilenirdim. Sonra kendi digital ürünü mü çıkarır, bu marka siteden tanıtır, affiliate ortaklığına açardım. Merkezde marka site olacak şekilde e-mail marketing ve sosyal medya marketing uygulardım. Yeri gelir; tanıtım yazılarından, banner reklamlarından, link satışından güzel kazanırdım. Kendi ürünün zaten satıyor ve bu sayede daha da hızlı yayılırdı.

Affiliate konusunda pek bilgim yok ama o paraya ben olsam eticaret sitesi açardım bi süre karsız satış yapardım sağlam reklam verirdim bi marka haline getirirdim sonra gerisi gelirdi.

Bukadar para ile birkaçtane yüksek getirisi olan site satın alır , keyfime bakardım. İlla affiliate işi yapmak istiyorsanız Amazon öneririm, neden derseniz
bence googleden sonra en sağlam ve güvenli kazanım sağlıyor, site kurulumundan , seo,backlink vs, işi bilen profesyonel ve kurumsal firmalara yaptırırdım.
Ama okadar para ile kendi affiliate network unuzuda kurabilirsiniz. clickmerkez satış ortaklığını duymuşsunuzdur , altyapısında bu programı kullanıyor.

Gerçekten Kimse Affiliate işi ile uğraşmıyor galiba.Veya Yapanda Paylaşımda bulunmuyor, Yurd dışında bu farklı bence adamlar paylaşımlarda zirve yapıyor.Neyse Biz Paylaşırız.

Bir sitenin aşama aşama gelişimi vb. genelde böyle yarım kalıyor paylaşımlar.
Paylaşmayı unutmuşsunuz, yoksa yapmadınız mı?

Geri