• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

301 sonra ne yapılmalıdır

mehmettr

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar 301 sonra bazen iyi geliyor site bazen gelmiyor siz neler tavsiye edersiniz yada 301 sonrası sitesi gelmeyen arkadaşlar neler yaptıda getirdiler.

Şu an yaşadağım sorunla benzer olduğu için, konu açmaya gerek duymadım. Benimde sorunum 301den sonra site 4-5 gün iyi bir hit yakalıyor sonra yeniden düşüyor. sabit kalması için ne yapmalıyım fikri olan varmı?

Merhabalar Arkadaşlar...
Bugüne kadar dayanan tecrübelerime göre konuşuyorum. Ben aynen şu şekilde yapıyorum.
Mesela A sitesini B sitesine 301 ile yönlendirdiğim zaman A sitesine verdiğim backlinklerin %20 sini B sitesine veriyorum.
Yani. A sitesine verdiğim linki kaldırıp B sitesine ekliyorum.
Bu sayede B sitesi en geç 1 günde geliyor.

Daha önceleri benim çalıştığım bazı illegal ve rekabeti aşırı yüksek esc sitelerde denedim 1 günde geri geliyordu.

sizin dediğiniz gibi bende yapıyorum ama o domain herzaman gelmiyor büyük ihtimal siz yaşlı domain kullanıyorsunuzdur. geçmişi olan bir domain kullandığınızdan büyük ihtimal geliyordur. ama sıfır geçmişi olmayan bir domain kullandığınızda 301 gelmeme sorunu vardır.

Geri