• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

2 aylık site sizce normal mi?

Mutluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba,

2 aylık ingilizce içerikli bir sitem var. Hit sosyal medya olmasa 5-6, sosyal medya ile 50-55 falan oluyor.
100 kelimelik toplam 84 özgün makale girildi. Her konuya 15+ fotoğraf eklendi ancak "özgün" olmadığı için verim alamıyorum. Sizce fotoğraflar özgün olsa iyi dönüş olurmuydu? Ayrıca önerileriniz var ise alabilirim.

Kolay gelsin.

Fotoğrafların özgün olması birazda sitenin kategorisi ile alakalı özellikle otomotiv, kadın, yemek tarifi gibi sitelerde çok önemli bir şey, fakat sadece bununla alakası olduğunu düşünmüyorum, ya anahtar kelimenizin rekabeti yüksek yada zararlı bir backlink çalışması yaptınız.Eğer anahtar kelime rekabeti yüksek ise istikrarlı bir şekilde hatta sitenizi dahda geliştirirerek, buna özgün fotoğraflarla başlayabilirsiniz :) Bir kaç ay daha devam etmeniz, google amca hak ettiğiniz sıralamayı mutlaka verecektir.

Fotoğrafların özgün olması birazda sitenin kategorisi ile alakalı özellikle otomotiv, kadın, yemek tarifi gibi sitelerde çok önemli bir şey, fakat sadece bununla alakası olduğunu düşünmüyorum, ya anahtar kelimenizin rekabeti yüksek yada zararlı bir backlink çalışması yaptınız.Eğer anahtar kelime rekabeti yüksek ise istikrarlı bir şekilde hatta sitenizi dahda geliştirirerek, buna özgün fotoğraflarla başlayabilirsiniz :) Bir kaç ay daha devam etmeniz, google amca hak ettiğiniz sıralamayı mutlaka verecektir.

İçerik bayanlar üzerine. Herhangi bir çalışma yapmadım yani zararlı backlink vs.
Sanırım sabretmem gerekiyor :) Yorumunuz için teşekkürler.

Ozgun yazılar guzelde resımler için denemdım buguna arkadın biri yazdı bak istrersen foruma resımlerı zogunlestırmek ıcın taktık yapmıs denene bilir aslında , sosyal medya var makale var ozgunler bence ozgun blog ve forum tanıtımları kalmıs eksık olarak .=)

Photshop gibi bir program kullanarak bu resimleri yeniden düzenlersek köşesi falan logo koyarsak bu sefer özgün olur mu sizce?

Resim özgünleştirme işini bende yeni duydum ve çok faydalı olacağına eminim. Resimleri özgünleştirmek için ben Photo Scape programını tavsiye ederim. Toplu olarak resimleri ekleyip sonra tek tek ters çeviriyorum. Ardından çerçeve ekleyip kaydediyorum. Siteye yüklerken de easy watermark eklentisi ile logomu çakıyorum oluyor sana mis gibi özgün resim.
Daha dün yayınladım bu şekilde bir yazı hala indexlenmemiş :) (index sorunum var bu konuda birisi de bana yardımcı olursa sevinirim)

İndexlensin geri dönüşler hakkında bilgi veririm.

Microsoft Office paketini tam kurulum ile kurduysanız Microsoft Office Picture Manager ile de toplu halde, döndürme, kırpma, yeniden boyutlandırma, özgünleştirici birkaç işlem yapma imkanına sahipsiniz. Sadece filigran atamıyor :)

Site adresini PM veya chat üzerinden gönderebilirsen inceleyip fikirlerimi aktarabilirim.

PM gönderdim hocam.

Resim özgünleştirme işini bende yeni duydum ve çok faydalı olacağına eminim. Resimleri özgünleştirmek için ben Photo Scape programını tavsiye ederim. Toplu olarak resimleri ekleyip sonra tek tek ters çeviriyorum. Ardından çerçeve ekleyip kaydediyorum. Siteye yüklerken de easy watermark eklentisi ile logomu çakıyorum oluyor sana mis gibi özgün resim.
Daha dün yayınladım bu şekilde bir yazı hala indexlenmemiş :) (index sorunum var bu konuda birisi de bana yardımcı olursa sevinirim)

İndexlensin geri dönüşler hakkında bilgi veririm.

Fotoğraflara toplu olarak uygulayacağı için indiriyorum sağolun.

Microsoft Office paketini tam kurulum ile kurduysanız Microsoft Office Picture Manager ile de toplu halde, döndürme, kırpma, yeniden boyutlandırma, özgünleştirici birkaç işlem yapma imkanına sahipsiniz. Sadece filigran atamıyor :)

Teşekkürler hocam.

Geri