• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

%100 Yerli Sıra Takip ve Sosyal Medya Yönetim Aracı Fixerkit.com

Fixerkit

Kayıtlı Kullanıcı
Hepinize merhaba;

Fixerkit, hem seo işi ile ilgili hem de Sosyal medya yönetimi yapan kişilerin kullanabilecek olduğu bir internet sitesidir.

https://fixerkit.com

Yeteneklerimiz nelerdir ?
- Web ve Mobil Sıra Bulucu
- Sosyal Medya Yönetimi
- Blog Site Yönetimi
- Günlük Sıra Takibi
- Rss'ten sosyal medya ve blog hesaplarınıza paylaşım yaptırma
- Benzer kelime bulucu
- Site Analizi
- Facebook sayfa analizi

Sosyal medya ve blog hesaplarınızı tek panel üzerinden yöneterek hem backlink alabilir hem de sosyal medya hesaplarınızda aktif kalabilirsiniz. Ayrıca her yeni içeriğinizi sitemiz üzerinden paylaşmanıza gerek yok. Rss adresinizi sitemize tanımlayın ve yeni oluşturduğunuz her içerik tüm sosyal medya hesaplarınız otomatik olarak paylaşılsın.

socialSiraMulti.jpg

Livejournal, Blogspot, Medium hesapları üzerinden istediğiniz kelimede backlink çıkışı yaptırabilirsiniz. Pinterest, Linkedin, Facebook, Twitter, Tumblr hesapları ile ise link olarak çıkış yapabilirsiniz. Hem gönderi yaptığınız linki hem de yeni oluşturalan blog veya sosyal medya linkini arama motorlarına göndererek indexlenme süresini kısaltıyoruz. Sosyal Medya Yönetimi daha ayrıntılı öğrenmek için tıklayınız

Aynı zamanda sitenizin google üzerindeki durumunu otomatik olarak günlük takip ettirebilir ve gelişimini takip edebilirsiniz. Sistem İstediğiniz kelimelerdeki siteniz kaçıncı sırada günlük olarak sizin yerinize takip eder. Sıra Bulucuyu test etmek için tıklayınız

Amacımız : Farklı platformlar üzerinden el yordamı ile yapılan işlemleri tek panel üzerinde toplayarak iş yükünden kurtarmak ve otomatik olarak yapılmasını sağlamak.
Amacımız doğrultusunda seo işi ile ilgilinen kişilerin bildiği gibi linkwheel ( link inşası, link piramidi ) yöntemini kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Çalışmalarına devam ettiğimiz projede ilerleyen zaman içerisinde link piramidi yönetimini devreye alacağız. Kullanıcıların kolaylıkla ve kendi istedikleri algoritma ile link piramidini yapabilmesi sağlayacağız.

Link Piramidi Örneğilink_piramiti_1024.jpg


Siteye üye olup mail adresinizi onayladığınız takdirde 7 gün ücretsiz deneyebilirsiniz.

Yorumlarınızı bekliyoruz hepinize teşekkürler
 
Geri
Üst