• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

1 ay ücretsiz Semrush Pro hesabı (Kısıtlı süre geçerli. Acele edin!)

Telefon onayını bir türlü yapamadım +90 lı ve +9 suz denedim kod gelmedi. Sebep ne olabilir?

Edit: Herkese merhaba. Site hayırlı uğurlu olsun :)

Atıyorum oyun sitesi açacaksınız. semrusha girer tryi seçer oyun sitelerinden büyük hitli birini a.comu yazarsınız size ne kelimeden ne hit almış döker. Sizde buna paralel sitenize oyun ekler direk hit alabilecek oyunlar ile başlangıcı yaparsınız. Sonra gözünüze rekabet az olan 3 oyun kestirir ufak ufak onlara çalışır butarz alt kelimelerden üste doğru ufak ufak hiti artırırsınız. Böyle giderken bir bakmışsınız tüm basit alt kelimeler sıralama almış, üst kelimeler yükselmeye başlamış. Vs vs. Bu tarz bir süreçle ilerliyorum ben öneririm. Semrush kullanımını karıştırdıkça çözersiniz ki 1 aylık bu kampanya bulunmaz nimet.

İleride zaten ben kendim aylık 10 tlye malediyorum aylardır 149 dolarlık guru semrushu bunun yönteminide forumda paylaşacağız.

Samet hocam şu aylık 10 TL olayını bir an evvel paylaşırsan sevinirim. Bu promosyonda 1 proje ve sadece 10 anahtar kelimeye müsaade ediyor.

Samet hocam şu aylık 10 TL olayını bir an evvel paylaşırsan sevinirim. Bu promosyonda 1 proje ve sadece 10 anahtar kelimeye müsaade ediyor.
Bunda semrushta ben hiç keyword vs takibi yapmıyorum. Semrushta mantık kim nerden ne hit almış, hangi reklamları vermiş ne yapmış bunu araştırmak. Yöntemi inş kısa sürede anlatacağım. Şuan 1 aylık aldığınız hesap ile kısıtlamasız dediğim şekilde kullanabilirsiniz. Kaçırmadan 1 er ayı alın :D Diğer olay çok yakında.

Geri