• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Google'dan Wordpress için Özel Eklenti!

piamin

Kayıtlı Kullanıcı
Google Adsense , Wordpress sistemleri ile artık daha uyumlu.
Google, Google Adsense adında yeni bir eklenti ile reklam yerleşiminden mobil reklam yönetimine kadar her şeyi tek bir tık kadar kolay bir hale getiriyor!

İşte eklenti sayfası:

http://goo.gl/xWRGJb

Özel anlatım ve tanıtım sayfası için ise;

http://goo.gl/pRw7Vg

Deneyen ve yorumu olanlar katkıda bulunabilir.

Bir soru sorcam sitende kullandığın temada bende o temayı kullanıyorum. türkçe karakrterker bold görünüyor bunu nasıl çözdün?

Sitenizi beğendim hocam. Güzel bilgiler var. Eklenti için ayrıca teşekkür ederim

Ben bu eklentyi gördüm ama güvenmedim açıkçası. Sonuçta google reklam yayıncılarını değil reklamverenleri düşünecek ve en iyi reklam görüntüleme en iyi geri dönüş vs için ayarlamış olacak. Bizim için önemli olan tıklanma olduğu için bize yararı olacağını sanmıyorum.
Ama eklentiyi kullanan ya da konuya daha hakim kardeşlerim abilerim varsa açıklarlarsa iyi olur. Neticede benim dediklerim varsayım ;)

Ben bu eklentyi gördüm ama güvenmedim açıkçası. Sonuçta google reklam yayıncılarını değil reklamverenleri düşünecek ve en iyi reklam görüntüleme en iyi geri dönüş vs için ayarlamış olacak. Bizim için önemli olan tıklanma olduğu için bize yararı olacağını sanmıyorum.
Ama eklentiyi kullanan ya da konuya daha hakim kardeşlerim abilerim varsa açıklarlarsa iyi olur. Neticede benim dediklerim varsayım ;)
Yayıncıları değilde reklam vereni düşünüyor derken? Google parasının peşinde. Bir reklamın en iyi ve en fazla tıklanmasını ve adaletli görünmeyi ister. O yüzden denenebilir.

Yayıncıları değilde reklam vereni düşünüyor derken? Google parasının peşinde. Bir reklamın en iyi ve en fazla tıklanmasını ve adaletli görünmeyi ister. O yüzden denenebilir.
Hocam ikimizde haklı olabiliriz ama google parasının peşinde olsaydı böyle olmazdı. Düşünsene google bir türk arama motoru olsaydı nolurdu? 3 reklamla kalırmıydı ilk sayfa :)

Güzel bir eklentiye benziyor fakat uzun vadeli kullanıp sonuçlarını tecrübe edinmek gerek.

Eklenti sayfasında yer alan kullanıcıların verdiği değerlere göre tablo aşağıdaki gibi;
5 Stars 40
4 Starss 7
3 Stars 12
2 Stars 9
1Sstars 39
Eklentinin kullanıcısı bayağı var gözüküyor. Active İnstalls : 100,000+

ben bunu bir süre kullandım ama verim alamadım. kendi yaptığım reklam yerleşimi daha iyi kazandırdı. siteyi de belli belirsiz yavaşlatıyor.

Geri