• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Tavsiye edebileceğiniz reklam sistemleri

Cihan

Kayıtlı Kullanıcı
Açılışı yapayım.

Sistemlerini beğendiğim reklam sitelerini paylaşıyorum. Ödeme alınca yorum yapacağım.

Sizler de kullandığınız, beğendiğiniz ve varsa ödeme aldığınız reklam sistemlerini paylaşırsanız güzel bir konu olur.

Bidvertiser
Cpmnet
H12 Media
Qadabra

Adonly'den de 1 sitem az önce onaylandı.

Denemeye başladım. Bakalım.

cpmnet ve adonly ödeme yapmıyor.
cpmnet için ödeme yapmıyor diye bilirim ama adonly için diyemem buyrun kanıtı
Adsiz.png

Adonly'yi hiç tavsiye etmiyorum, 3 banner + popup reklamı bu kadar kazandırdı. Popads.net'in popunder'ı tek başına 4ünden fazla kazandırıyor.
adonly.png

Bu işler çok ilginç, bir kişinin çok sevdiğini bir başkası hiç sevmeyebiliyor :)

Her reklam firmasının hitap ettiği site ve reklam türü farklı tabi.

Bi de sistemleri doğru şekilde kullanmak önemli.

300 500 hitiniz varsa kötü olabilir ama 3-5k yı geçen hitiniz varsa 1k ya 1doları asla düşmez.

ayrıca açtığım konuda nasıl popads ile hitsiz sitelerden bile para kazanabileceğinizi anlatıyorum.

25k hitimiz vardı, hitle alakalı değildir sayım. Referans kasmak için doğruları saptırmayın.

ss.jpg

sss.jpg

Son düzenleme:
Popads konusuna ufak bir yorum getireyim. @monolog arkadaşında @xyzuzmani arkadaşın da söyledikleri doğru.
Bu kadar fark olmasının sebebi ziyaretçinin sizden önce ziyaret ettiği siteler. Yani her reklam firmasının belirli bir hafıza süresi var. Eğer o süre içinde o ip adresi ile başka bir sitede popup reklamı gördüyse ve sizin siteye geldiyse sizde sayılmıyor.

Örnek ile açıklarsak: Bizim film sitemiz var ve popads reklamı kullanıyoruz. Çakallarla dans 3 izle kelimesinde 7. sıradayız. Aynı kelimede 4. sıradaki sitede aynı firmadan kullanıyor. O zaman sizin sayımın düşük çıkması normal. Bunu bizzat denedim.

Geri