• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

başka forum sistemindeki postları başka sisteme aktarma

babbab

Kayıtlı Kullanıcı
Bunu nasıl yapabilirim? Bir sistem kullanıyorum misal, başka sisteme geçeceğim. Bu aktarımı nasıl yapabilirim?

Forum sisteminizi direkt olarak başka bir forum sistemine geçirebilirsiniz. En son çoğu forumdan birbirleri arasında geçiş yapılıyordu ama şuanki durum nedir bilemiyorum. Şuan hangi forum sistemini kullandığınızı ve hangi forum sistemine geçiş yapmak istediğinizi söylerseniz belki yardımcı olabilirim. ;)

Forum sisteminizi direkt olarak başka bir forum sistemine geçirebilirsiniz. En son çoğu forumdan birbirleri arasında geçiş yapılıyordu ama şuanki durum nedir bilemiyorum. Şuan hangi forum sistemini kullandığınızı ve hangi forum sistemine geçiş yapmak istediğinizi söylerseniz belki yardımcı olabilirim. ;)

esotalk 'dan phpbb

Hocam biraz bakındım ben internette ancak detaylı bir şekilde anlatım yapan bir kaynak bulamadım. Ancak bu işi ücretle yapan şahıs/firmalara ulaştım. Konu ve kullanıcı sayınıza göre ücretlendirmeleri değişiyor. ProfProjects ve GConverters sitelerinin ilgili sayfalarını bir inceleyin isterseniz.

forum sistemlerine göre değişiyor, phpbb den smf ye geçeceksiniz mesela buna göre phpbb to smf gibi aramalar yaparak çeşitli yöntemler bulabilirsiniz.

Geri