• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Domain renew :(

ozgr

Kayıtlı Kullanıcı
Yenilemeyi unuttuğum 6 domainim var 2 gün süresi kalmış ödeme ekranında 180 lira yazıyor şaka gibi
hiç bi godaddy renew kodu işe yaramadı açıkcası o kadar paraya içim el vermiyor
ne önerirsiniz :(

Discount domain club üyeliği olan birinin hesabına domainleri aktar ve uzatsın. Sonrasında sana geri atar. Tahmini 120 lira civarına gelebilir o şekilde.

Iciniz el vermedigine gore sizin icin onemsiz domainler olsa gerek.
ondan değil hocam önceden 15 16 liraya uzatıyoduk şimdi hem indirim kodları çalışmıyor hemde doların ne denli fırladığı malum
normal hayatta etkilediği yetmiyomuş gibi buraya da yansıması şaşırttı :)
mecbur yarısına elveda diyeceğim.
belki başka bir firmaya transfer edip daha ucuza olabilir diye düşünmüştüm ama onlarda aynı anladığım kadarıyla.

ondan değil hocam önceden 15 16 liraya uzatıyoduk şimdi hem indirim kodları çalışmıyor hemde doların ne denli fırladığı malum
normal hayatta etkilediği yetmiyomuş gibi buraya da yansıması şaşırttı :)
mecbur yarısına elveda diyeceğim.
belki başka bir firmaya transfer edip daha ucuza olabilir diye düşünmüştüm ama onlarda aynı anladığım kadarıyla.
hocam namecheap.com a bi dene istersen, 8.49 $ dan transfer ediyor 1 yıllık.

arkadaşımın kullandığı ve memnun kaldığı bir siteyi de paylaşayım sizlerle. namesilo.com var. Godaddy'de renew kodu bulamayınca buraya geçti, ben de yakında geçiyorum.7,39 $ a 1 yıllık geçiş var. İndirim kodu burada da var. Aratılıp bulunabilir.

Geri