• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Transfer Haberleri sunan sitem için önerileriniz

simaofcp

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,

Forum harika gidiyor, şu sıra okuyucu kaldım paylaşım yapamadım. Güzel bir hava yakalandı umarım uzun soluklu sekteye uğramadan sıcak atmosfer devam eder.

Sizlerden bir konuda yardım almak istiyorum.
Transfer haberleri sunan: http://www.101gol.com/ web sayfası için.

Yaklaşık 4 ay oldu. İçerisine 600 özgün haber girdim. 1 ay önce news başvurum kabul görmedi bilmeden etmeden rss bile oluşturmadan hata yaptım başvurdum.

Günde 10-15 arası haber akışı oluyor. Tamamı özgündür. Bunun dışında 1 aydır siteye bakmadım. Google News amacım vardı. Onu yapamayınca üzüldüm hevesim kaçtı zira çok emek harcadık.

Site Wordpress. Başka bir sisteme mi geçmem gerekiyor. Yoksa News başvurusu konusunda yardımcı olacak arkadaş var mıdır?

Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Tasarımı felan bayağı beğendim. Sağlam site olmuş. News kaydı için aceleci davranmışssınız. Bunun için news danışmanlarına başvurmanız yararına olur. Alternatif olarak yandex news te işinizi görecektir. Sosyal medyaya sırtınızı dayayın size önerilecek tek şey budur benim açımdan

Tasarımı felan bayağı beğendim. Sağlam site olmuş. News kaydı için aceleci davranmışssınız. Bunun için news danışmanlarına başvurmanız yararına olur. Alternatif olarak yandex news te işinizi görecektir. Sosyal medyaya sırtınızı dayayın size önerilecek tek şey budur benim açımdan
Çok teşekkürler News kaydı çok işime yarayacaktı. Yandex e kayıt olamadım RSS de saat problemi çıktı. Bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır?

Gunluk kaç adet haber girmemiz gerekiyor bir de. 10-15 ideal midir?

Tek kişiyim.

Tekrar teşekkürler.

videolarla da desteklenebilir siteniz. ronaldonun en güzel 10 golü, messinin en iyi 5 frikik golü tarzında videolar ilgi görür. özellikle sosyal medyada çok çabuk paylaşılır diye düşünüyorum

Hocam ingilizce sitelere ara verdin herhal:) Kolay gelsin, site güzel. Bizim gibi futbol delisi ülkede aslında iş yapacak kategori reklam mecraları olsa. Futbolda görsellik ön planda bana göre de videolar olmazsa olmaz. Sosyal medyaya da yaslandın mı verim alabilirsin siteden bence.

Yandex için saat sorununu ayar ar kısmındaki saat alanından çözebilirsin. Normal saat ayarı yapacaksın

Asus ZenFone 6 Üzerinden Bitmeyen Şarj İle Gönderildi. Hatasız TapaTalk mı Olur?

Ben yine temayı soracağım. Tema normalde 200 lira olması lazım. Temayı ware* kullanıyorsanız benim şahsi görüşüm tüm sorunlar ondan. Bende de benzer bir site var dünya kupası zamanı açmış özgün kasmıştım, sonra bıraktım öyle kaldı. Şimdi ücretsiz dandirik bi temaya geçirdim bence gayet iyi şu anda :) www.goalextra.com

News işini bilenlerden destek alman iyi olur başlı başına sıkıntı bu kayıt işi.

Ben yine temayı soracağım. Tema normalde 200 lira olması lazım. Temayı ware* kullanıyorsanız benim şahsi görüşüm tüm sorunlar ondan. Bende de benzer bir site var dünya kupası zamanı açmış özgün kasmıştım, sonra bıraktım öyle kaldı. Şimdi ücretsiz dandirik bi temaya geçirdim bence gayet iyi şu anda :) www.goalextra.com
hocam w***z değil lisanslı
News işini bilenlerden destek alman iyi olur başlı başına sıkıntı bu kayıt işi.
proje yattı beklemede hocam

Geri