• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Download Reklamları Nereden alabilirim?

tolgahanuzun

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar ware-z Sitem için Download reklamları almak istiyorum. Sektörün önde gelen sitelerinde ve küçük sitelerde Konu içerisinde bulunan download reklamlarını görüyorum.

Madiget vs..

Acaba bunları alabileceğim bir aracı şirket, panel vs. varmı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

mediaget exesini artık antivirüslar virüs olarak algılıyor diğerlerine göre daha düşük kazanç performansı olacaktır

Arkadaşlar CJ.com en baba sitelerden biridir. Çok ciddi para kazanabilirsiniz. Evet biraz karışık ancak eski link panelinde firmaları rahatlıkla seçebilirsiniz. Burada arama yaparken "PPI" yani "Pay Per Install" aramaları yapın. Bir sürü download firması bulacaksınız. Bazı başvurular otomatik bazıları ise manüel olarak kabul ediliyor. Siteniz kaliteli değil ise reddedilme oranınız çok yüksek.

Not: CJ.com'dan ödemeleri Türkiye bankasına ya da Paypal hesabınıza alamazsınız. Ben İngiltere'deki amcamın hesabını kullanıyorum :)

Madiget için ekledik ama geri dönüş alamadık hala hadi hayırlısı bakalım.

Cj.com türkiyeye ödeme yapmıyorsa pekte uğraşmayalım o zaman :)

Arkadaşlar CJ.com en baba sitelerden biridir. Çok ciddi para kazanabilirsiniz. Evet biraz karışık ancak eski link panelinde firmaları rahatlıkla seçebilirsiniz. Burada arama yaparken "PPI" yani "Pay Per Install" aramaları yapın. Bir sürü download firması bulacaksınız. Bazı başvurular otomatik bazıları ise manüel olarak kabul ediliyor. Siteniz kaliteli değil ise reddedilme oranınız çok yüksek.

Not: CJ.com'dan ödemeleri Türkiye bankasına ya da Paypal hesabınıza alamazsınız. Ben İngiltere'deki amcamın hesabını kullanıyorum :)
Konuyu gezerken dikkatimi mesajlarınızı okudum sormadan edemedim. :) CJ.com kazançlarını çekmek için Payoneer sistemini kullabiliyoru muyuz?
Bilmeyenler için Payoneer sizin için sadece ödeme alabileceğiniz bir Amerika banka hesabı oluşturuyor ve size bir debit kart oluşturuyor. Bu sayede belli komisyon oranları ile kartınızı Türkiye lokasyonlu ATM'lerden çekebiliyorsunuz.
Şimdiden teşekkür ederim.

Konuyu gezerken dikkatimi mesajlarınızı okudum sormadan edemedim. :) CJ.com kazançlarını çekmek için Payoneer sistemini kullabiliyoru muyuz?
Bilmeyenler için Payoneer sizin için sadece ödeme alabileceğiniz bir Amerika banka hesabı oluşturuyor ve size bir debit kart oluşturuyor. Bu sayede belli komisyon oranları ile kartınızı Türkiye lokasyonlu ATM'lerden çekebiliyorsunuz.
Şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba Furkan,

Eğer Amerika'da bir hesabın varsa vergi vermek zorundasın. Ayrıca bir VAT (Vergi numarası) girişi yapman gerek. Dediğin sistemle para çekmek mümkün ancak vergi sıkıntı :)

Merhaba Furkan,

Eğer Amerika'da bir hesabın varsa vergi vermek zorundasın. Ayrıca bir VAT (Vergi numarası) girişi yapman gerek. Dediğin sistemle para çekmek mümkün ancak vergi sıkıntı :)
Cevabınız için teşekkürler.
Vergi konusunda herhangi bir bilgim yok açıkçası. Ancak yüksek meblağları Payoneer ile Türkiye ATM'lerinden çeken tanıdıklarım var bugüne kadar vergi sıkıntısı çekmediler. Sanırım tam manasıyla bir hesap oluşturulmuyor. Zaten sadece nüfus cüzdanı suretiyle Amerika'da bir banka hesabına sahip olabilmek imkansız. Ancak bu şirket PayPal gibi bir internet bankacılığı sunuyor ve bir bankayla anlaşmalı. Kullanıcılarına anlaşmalı olduğu bankadan bir uluslararası banka kodu veriyor ve bu şekilde ödeme kolaylığı sağlıyor. Ayrıca çoğu reklam ve satış ortaklığı şirketiyle anlaşmalı olarak biliyorum. Zaten bu şekilde sadece para çekimi yapabiliyorsun, para gönderme işlemleri falan yapamıyorsun.
Velhasıl elimde Payoneer kartım mevcut ama hiç bu hizmeti kullanma fırsatım olmadı. Konu hakkında bilgili olan arkadaşların da ayrıca farklı bir konuda bizi bilgilendirmesini de rica edelim burdan. :) (Vergi hususunu da araştırıyorum) Zira internette konuyla ilgili detaylı bir Türkçe kaynak bulunmamakta.
Tekrar teşekkür ederim. Konu sahibinden konuyu dağıttığım için de ayrıca özürlerimi iletiyorum.

Geri