• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Yeni Domainlerim

conter

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar

Bugün iki tane domain aldım. Domainleri kullanmayı düşünmüyorum talibi çıkarsa satacağım. Domainler hakkında iyi/kötü fikrinizi merak ediyorum.

igogo (nokta)org
dietnow (nokta)org

Şimdiden yorum yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum

hocam dietli olan bence tırt ama igogo ile onedio tarzında sosyal bir mecra yaratılabilir kanaatindeyim.Hayırlı olsun sizin için

diet now iyiymiş anlamı var şimdi diyete başlayın gibi, yüksek bi arama hacminede sahip iyi değerlendirin bence

Çok teşekkürler hocam

Bende öyle düşündüm belirli bir kitleye hitap ediyor. Ben değerlendirmeyi düşünmüyorum godady de açık arttırmaya koydum değerlendirmeyi düşünenler için :)

hocam godady de domanine nasıl tepkiler geliyor beni bilgilendirirseniz sevinirim, bendede bi domain var güvendiğim proje yapamazsam satıcam da hiç satmadım godadyde merak ediyorum nasıl oluyor diye

hocam godady de domanine nasıl tepkiler geliyor beni bilgilendirirseniz sevinirim, bendede bi domain var güvendiğim proje yapamazsam satıcam da hiç satmadım godadyde merak ediyorum nasıl oluyor diye

Tabiki bilgilendiririm hocam. Bende ilk defa satışa koydum 4-5 $ ödedim kayıt oldum. Şimdilik bekliyorum hocam bakalım neler olcak bende merak ediyorum :)
ben size yazarım hocam

Dietnow iyiymiş , diet ile ilgili satış ortaklığı ürünler ,kitaplar vs. üzerine site açılabilir, diğer domain hakkında fikrim yok.

Geri