• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Makale Alım-Satım Siteleri?

Siterobot piyasası var ancak fiyatlar biraz pahalı gelebilir. Ama sonucundada gerçekten kaliteli içerikler ortaya çıkıyor. İnceleyebilirsin paşam ;).

Bu makalecim scripti iyimakalede vardı. Bu script hazır bir scriptmi, satışta olan bir script mi acaba? Bilgisi olan varmı?
iyimakale.com un scripti. sadece scripti domaininize kurup satıyorlar. Ama iyimakale.com un da kendisi yanlış hatırlamıyorsam 15 bin TL ye satılıktı. makalecim.net e de kendileri kurdular zaten bir arkadaşımın sitesi.

aynen iyimakale de aynısı orda daha çok alıcı var..
Artık eskisi kadar alıcı olduğunu sanmıyorum orada. Bende çok makale aldım oradan ama son zamanlarda baştan savma yazılar gelmeye başlayınca alımı bıraktım. Şu an bir editörüm var maaşlı çalışan sağolsun günlük en az 10 yazı çıkarıyor bana, bazen tanıtım yazıları vs. zorlarsa 15-20 arası da olabiliyor.

Yanlış anlaşılmasın orayı kötülemiyorum. Sistem çok güzel ama yazarlarda biraz daha seçici olmaları lazım bence.

Geri