• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Bumerang platin üyeliği olup davet edecek var mı?

smnkz

Kayıtlı Kullanıcı
Bumerang üyesi olmak istiyorum platin üyelikle davette hem davet eden hemde üye olana avantajlar var sanırım. Yoksa yanlış mı biliyorum?

Benim site altın üyelik. Milletin ücretsiz bloggerini bile platin yapmışlar bize vermedi hayınlar :D

Platinsiz altın bile yapmıyorlar sanırım. Eskiden iframe kodu vardı onu güncellemişler iyi olmuş, milliyet hala iframe istiyor. Sırf o yüzden sizden size programına katılmadım.

Platinsiz altın bile yapmıyorlar sanırım. Eskiden iframe kodu vardı onu güncellemişler iyi olmuş, milliyet hala iframe istiyor. Sırf o yüzden sizden size programına katılmadım.
Yani ben kendi başıma kaydolayım mı hocam ne diyorsunuz? Eskidendi galiba davet işleri öyle mi?

Hocam mail adresi verin size davetiye göndereyim. Platinim. İsteyen diğer arkadaşlar da mail iletebilir. @smnkz

Son düzenleme:
Bu sistem nasıl ben anlamadım.Hit gönderiyor ama sanırım ama bizim makaleleri full kopyalıyor.Bu sefer bizim siteler sorun yaşamaz mı ?

Kopyalama diye bir şey yok. Bu arada davet konusu ise şöyle '' Arkadaşını davet et, hem arkadaşın hem sen 20 TL bonus kazan! '' diyor bende. Bu 20 TL hemen davet edince yani davet ettiğiniz kişi üye olunca mı geliyor size yoksa platin üye olunca mı geliyor orasını tam bilemiyorum.

ben de bilemedim ama muhtemelen platin üyelik gibi işlemler gerektirir. Aksi halde sisteme üye eklemek kolay :)

Piamin arkadaşımız davetiye gönderdi. Teşekkür ediyorum kendisine. Sonucu buradan yazarım.

Edit: Kabul edilmedik :)

Gelen Cevap:Ekibimiz tarafından değerlendirilen üyelik başvurunuz maalesef onaylanmadı. Lütfen site içeriğinizi zenginleştirerek tekrar başvurun.
%90'ı özgün 200 kusür haber var. Daha ne yapalım. :D

Son düzenleme:
Yeni sitem ile ben de başvuru yaptm. Bakalım ne olack

Edit: Üyelik onaylanmış ve altın üyelik yapılmış :)

Son düzenleme:
Geri