• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Teknoloji ve Programlama bloğu

aftih

Kayıtlı Kullanıcı
İyi günler ben Programlama ve Android uygulamaları konusunda bir blog açmayı istiyorum. Programlama ve Android konusunda 100'den fazla özgün makale çıkarabilirim bir kaç ay içinde wordpresste sitemi açsam başlangıç seviyesinin biraz üstü seo çalışmalarıyla adsense ve affiliate marketing ile birlikte kazandırma şansı var mı? Ve sitem teknoloji-programlama üzerine olacağından seo çalışması yapılmış bir tema öneriniz var mı?

Son düzenleme:
hocam tema konusu için bence incele, başarılı 2 adet tema. http://www.seocry.com/forumlar/temalar.29/

Adsense konusuna gelirsek bence hitin günlük 300-500 olmadan adsense koyma, insanlar önce sitene alışsın ve buradan yararlansın.Sonrasında reklam koysanda insanlara batmaz.affiliate marketing konusunda ise bana göre ilk gün bile başlasan sorun yok.

sımdıden başarılar

Teşekkürler hocam birde Türkçe ve ingilizce aynı anda yayın yapmak istiyorum bunun için iki blog mu açmalıyım yoksa aynı site üzerinde yapabilir miyim bunu? yalnız google translate çevirisi istemiyorum akıcı olmalı ki okunabilsin.

hocam tema konusu için bence incele, başarılı 2 adet tema. http://www.seocry.com/forumlar/temalar.29/

Adsense konusuna gelirsek bence hitin günlük 300-500 olmadan adsense koyma, insanlar önce sitene alışsın ve buradan yararlansın.Sonrasında reklam koysanda insanlara batmaz.affiliate marketing konusunda ise bana göre ilk gün bile başlasan sorun yok.

sımdıden başarılar
Teşekkürler hocam birde Türkçe ve ingilizce aynı anda yayın yapmak istiyorum bunun için iki blog mu açmalıyım yoksa aynı site üzerinde yapabilir miyim bunu? yalnız google translate çevirisi istemiyorum akıcı olmalı ki okunabilsin.

bunun ıle ılgılı bır eklentı gormusdum ancak adını hatırlayamadım.Bıraz bakınayım bulursam haber verecegım, haber vermezsem bulamadım demektır :)

eğer sen guzel bırseyler bulursan buradan paylaş lutfen

bunun ıle ılgılı bır eklentı gormusdum ancak adını hatırlayamadım.Bıraz bakınayım bulursam haber verecegım, haber vermezsem bulamadım demektır :)

eğer sen guzel bırseyler bulursan buradan paylaş lutfen
çok teşekkürler gerçekten yardımcı oluyorsunuz ben buldukça ve ilerledikçe paylaşıp yardımlarınızı isterim zaten :)

ben magazine3 topgadget kullanıyorum gerek reklam gerek kullanışlılık açısından fena değil. Eğer beğenirsen temayı satın alan arkadaşı sana yönlendirebilirim.

Arayan ve benim gibi ihtiyacı olacak arkadaşlar için WPde çok dilli yayın yapmanın eklentisini buldum sonunda ve bu google translate kullanmıyor benim istediğimde buydu daha profesyonel çeviriler ile kalitemi arttırmak ve ziyaretçi trafiğini bölmemek... Neyse uzatmayayım buyrun: qtranslate eklentisi ve bir sitede http://www.celilcan.com/wordpress-coklu-dil/ yani şurada güzelce anlatmış. linki koymamda inşallah bi mahsur yoktur...

wpde premium bir tema aldığımda her alanını Türkçeleştirmem gerekiyor mu ve bu nasıl yapılıyor acaba? Bilen arkadaşlar araştırmaya yetecek kadar yardımcı olabilir mi anlatılan bir yer var mı mesela?

Premium temalar da genellik le po uzantılı dil dosyası olur, poedit ile kolayca düzenleyebilirsiniz... Düzenleme sonrası tr_TR ismi ile kayıt edip, lang klasörüne atınca ilgili yerler Türkçe olur

Geri