• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

xml satış ortaklığı nasıl oluyor

bead83

Kayıtlı Kullanıcı
selamlar bir kaç gün önce bir yerde denk geldi xml satış ortaklığı ile baya güzel para kazanılıyormuş peki nasıl yapılıyor xml satış ortaklığı bu konuda bilgisi olan yada yapan varmı aranızda biraz bilgilendirirseniz sevinirim

Kısaca bahsedeyim.

E-ticaret sitene xml ile firmanın ürünlerini çekiyorsun. Ondan aldığın fiyatların üzerine kendi komisyonunu koyuyursun. Gelen siparişleri iletiyorsun ve onlarda ürünü gönderiyorlar. Burda kazanç senin koyduğun komisyonun oluyor.

Eğer E-ticaret siten yoksa satış ortağı olmak istediğin firmaya uye olursun onların satış ortaklığı panelinden sana özel link oluşturulur ve bunu bloglarında sosyal medya hesaplarında paylaşarak kişilerin o ürünü almalarını sağlayabilirsin burda bu işi yaptığın firma çok güven vermeli satışlarını saymamazlık yapmamalı güvenli bir alt yapısı olmalı.

Eğer elinde hit yoksa bu 2 sistemde sana para kazandırmaz.

Kısaca bahsedeyim.

E-ticaret sitene xml ile firmanın ürünlerini çekiyorsun. Ondan aldığın fiyatların üzerine kendi komisyonunu koyuyursun. Gelen siparişleri iletiyorsun ve onlarda ürünü gönderiyorlar. Burda kazanç senin koyduğun komisyonun oluyor.

Eğer E-ticaret siten yoksa satış ortağı olmak istediğin firmaya uye olursun onların satış ortaklığı panelinden sana özel link oluşturulur ve bunu bloglarında sosyal medya hesaplarında paylaşarak kişilerin o ürünü almalarını sağlayabilirsin burda bu işi yaptığın firma çok güven vermeli satışlarını saymamazlık yapmamalı güvenli bir alt yapısı olmalı.

Eğer elinde hit yoksa bu 2 sistemde sana para kazandırmaz.
şimdi hocam ilgilendiğin için teşekkür ederim benim dahil olduğum ebay ve amazon affialite sistemleri var bunların blog yada sosyal medya üzerinden satışını yapmak zor neden dersen zaten ürünü alacak kişi girip alıyor yada oralardan araştırıyor nette araştırdım xml ile tamamen tedarik işiyle uğraşmadan bu işi yapmak istiyorum ama xml nasıl entegre edilir bilmiyorum

E-ticaret siten varmı yokmu önce bunu bi netleştirelim ondan sonra xml entegresini konuşuruz
şu an düşünüyorum hocam xml olayını duyunca daha mantıklı geldi öncesinde salehoo yu arastırdım drop shipping düşündüm ama oda karışık geldi önümüzdeki ay veya subat gibi bir isim alıp yürütmeyi düşünüyorum

Peki o zaman karar verdiğinde bana ulaşabilirsin.
Eğer Opencart düşünürsen Opencart ile çok uygun çözümler üretiyorum.

Geri