• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

The best spinner Tavsiye edermisiniz

unknown_41

Kayıtlı Kullanıcı
The best spinner wp robot ile beraber kullanmayı düşünüyorum sizce verim alır mıyım bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Birde programı aldığımızda bize ayrı login pass veriyolar sanırım login pass girdikmi konuları çekerken kendisi sanırım otomatik spinleme yapıyor dogrumu anlamışım acaba ?

The best spinner blog için içerikte benim kullandığım dönemde zayıftı açıkçası.

Wicked Article Kreator,Kontent Machine veya Seo content machine önerebilirim bu durumda hepsinin tek seferlik veya aylık ödemeleri mevcut.

Eğer gsa ser gibi bir araç kullanacağım der iseniz ek olarak seo content machine veya wicked articke kreator öneririm.

Wicked Aritcle Creator candır :) Ben garanti olarak onun verdiği makaleleri TBS ile spinliyorum. Ancak önemli olan Onpage Seo kurallarına uymak

The best spinner blog için içerikte benim kullandığım dönemde zayıftı açıkçası.

Wicked Article Kreator,Kontent Machine veya Seo content machine önerebilirim bu durumda hepsinin tek seferlik veya aylık ödemeleri mevcut.

Eğer gsa ser gibi bir araç kullanacağım der iseniz ek olarak seo content machine veya wicked articke kreator öneririm.
hocam selamlar,

Turkce konular uzerınden peformans nasıl ?

Ben the best spinner ıle once ozgun bır makale yazıyorum, sonra kelıme kelıme spınleme ıslemı yaparak T2 ya da T3 lerde yayına alıyorum.Soz WAC ile işi nasıl cozuyor sunuz ?

The best spinner wp robot ile beraber kullanmayı düşünüyorum sizce verim alır mıyım bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Birde programı aldığımızda bize ayrı login pass veriyolar sanırım login pass girdikmi konuları çekerken kendisi sanırım otomatik spinleme yapıyor dogrumu anlamışım acaba ?

hocam ben best spinner kullanıyorum, satın alınca sana username password ve bır .exe verıyor.Kuruyorsun bılgısayara, username password gırınce acılıyor.Ingılızce DB default olarak gelıyor ancak TR uzerıne kullanacaksan kendı DB'nı oluşturman lazım

Best spinner 2 sene kullandım iyi bir program , sonraki bir senede spin rewriter programını kullandım buda güzel program yanlız bunu direkt sitesinden kullanabiliyorsun , wp plugini vardı birde ben onu kullanmadım ama, bence bu programlar işini görecektir. hemen hemen aynı ayardalar.

Ben de türkçe bir spinner ve bloglara yorum post atacak bir program yazmayı düşünüyorum. Bakalım hayırlısı artık :)

@Karrizima

http://www.noteprex.com/tier-link-olusturma-saglam-bir-sistem/ buradaki yazıdan kafanda bir fikir oluşabilir.

@oalatumur

Kendi yazdığım toolları dışarı da yayınlamak gibi bir şey yapmıyorum prensip olarak. Sonuçta geçmişte acı deneyimlerim oldu, ortalık malı olanlar var. Forum iyice bir otursun ondan sonrasına bakarız. Hatta bu yüzden link building yazıları yazmayı falan da bıraktım. :)

@Karrizima

http://www.noteprex.com/tier-link-olusturma-saglam-bir-sistem/ buradaki yazıdan kafanda bir fikir oluşabilir.

@oalatumur

Kendi yazdığım toolları dışarı da yayınlamak gibi bir şey yapmıyorum prensip olarak. Sonuçta geçmişte acı deneyimlerim oldu, ortalık malı olanlar var. Forum iyice bir otursun ondan sonrasına bakarız. Hatta bu yüzden link building yazıları yazmayı falan da bıraktım. :)
valla sende haklısın hocam, cıktını cıkartan bır mılletız.delı gıbı emek verılen seylerı ayaga dusurmek konusunda uzerıme yok :)

SpinnerChief III Ultimate ve the best spinner bu ikisini bir deniyecem öneri ve görüşleriniz için teşekkürler.

Spinner chief i bir dönem kullanmıştım açıkçası beklediğim verimi vermemişti ikisi arasında seçim yapacaksam best spinner derim.

Geri