• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Adsense Başvurusu

abilal

Kayıtlı Kullanıcı
Adsense başvuralı tam iki hafta oldu adamlardan halen bi cevap gelmiş deil ne yapmalıyım ?

benim 20 içerikli siteme hemen onay verdiler yani daha doğrusu reklam banneri ekleme onayı ama kod bilgim olmadığından ekleyemiyorum :D

elegan kod bilgisiyle ne alaksı var dostum kopyala yapıştır yapacaksın? :)
abilal reklam kodunu eklediysen eğer mutlaka dönüş yapacaklardır merak etme, yoğunluğa göre değişiyor ama cryptosam hocamın dediği gibi içerik girmeyi ihmal etme ve özgün olsun.

peki teşşekür ederim bu arada ben reklamlar boş gözükecek diye ben girmedim şuan sayfamda cpmnet net in reklamları var her sayfada hemen hemen reklam var ben tam anlamıyla bu işlere yeni başladım da şimdi bu sayfadan reklamların olması google adsense etkiler mi ?

peki teşşekür ederim bu arada ben reklamlar boş gözükecek diye ben girmedim şuan sayfamda cpmnet net in reklamları var her sayfada hemen hemen reklam var ben tam anlamıyla bu işlere yeni başladım da şimdi bu sayfadan reklamların olması google adsense etkiler mi ?
hocam hitiniz yoksa bence kaldırın çünkü muhtemelen olumsuz etkileyebilir incelemedeyken, ve adsense reklam kodunu sitenize eklenmesi gerekiyor onaylanmanız için, ben sadece sidebar'a ekledm sponsorlar başlığı ile 3 gün sonra onaylandı sonrada reklam yerleşimini yaptım.

hocam hitiniz yoksa bence kaldırın çünkü muhtemelen olumsuz etkileyebilir incelemedeyken, ve adsense reklam kodunu sitenize eklenmesi gerekiyor onaylanmanız için, ben sadece sidebar'a ekledm sponsorlar başlığı ile 3 gün sonra onaylandı sonrada reklam yerleşimini yaptım.

ilğilendiğiniz için teşekkür ederim..

Rica ederim hocam.Bu forumun amacı bu, vurgun yapma sırası bizde.Yardımlaşa yardımlaşa hepimiz zirveye çıkacağız umarım. :)

Hocam bende site açıldıktan 1 buçuk ay sonra başvurdum. 20 saat sonra 2. onay geldi. Çok şaşırdık tabi. Acemi şansı galiba :) Darısı sizin başınıza. Sitenin başından beri ne yaptıklarımı anlatacağım müsait bir zamanımda konu açarak. Çok extra bir şey yapmadım ama belki yardımı olur birilerine.

Hocam bende site açıldıktan 1 buçuk ay sonra başvurdum. 20 saat sonra 2. onay geldi. Çok şaşırdık tabi. Acemi şansı galiba :) Darısı sizin başınıza. Sitenin başından beri ne yaptıklarımı anlatacağım müsait bir zamanımda konu açarak. Çok extra bir şey yapmadım ama belki yardımı olur birilerine.
Bir çok kişiye yararı olacaktır bu konunun. Şu süreçte gayet zor alınıyor yeni hesaplar.

ödüm kopuyo adsense banlanıcak diye :) 2008 yılında almışım nasıl aldığımı bile hatırlamıyorum. Çok hatalar yaptım google amcayı kızdıracak ama banlamadı şimdi akıllandım inşallah kin gütmüyodur :)
Hazır ban demişken diyelim ki ban yedik napıcaz o zaman?

Temiz bilgilerle yeni bir siteyle yeniden başvurursun hocam :) Yada r10 site satışlarında pinli adsense hediye eden sitelerden birine talip olursun.
Orası kolay alırız bi şekilde lakin ban yiyen sitelerde yine kullanabilirmiyiz o yeni kodu?
Çünki 10 tane site var onlarda kullanamazsak yandık.

Hiti iyi, adsense hesabı olmayan arkadaşlar şansınızı adsense resmi Türkiye partneri maxad.co da deneyin, vip yayıncı kodları ile hani şu sık sık orada burada yazan " bu site aynı sayfa da 5 reklam kullanmış haksızlık ama ben kullansam banlarım " olayını sizde yaparsınız :)

Geri