• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
  2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Cryptosam Kurumsal

Kurumsal Bölümü satışı limitlidir. Az ama öz Kuruma danışmanlık vermek istiyoruz. Kurumsal bölümüyle SEO konusunda yol haritanızı oluşturarak dıştan bir SEO firmasından hizmet alır gibi yol haritanıza göre hareket edebilirsiniz. Gerekli durumlarda telefon, uzak masaüstü ile destekte dahil olup sadece yapılacak SEO çalışmaları tarafınızca yapılmaktadır. Benzer sektöre veya altyapıya sahip diğer kullanıcıların yol haritalarını, yapılan işlemlerini de inceleyebilirsiniz. WhatsApp ve Direk telefonla ulaşabilmeniz için gerekli bilgiler üyeliğiniz sonrası Kurumsal forumu içinde yer almaktadır.
  Şu tarz sorunlar için Kurumsal Paketi Alabilirsiniz
 • SEO danışmanlığı hizmeti alıyoruz. Karşılaştığımız bu sorunu ona sorayım diyebilmek istiyorsanız.
 • SEO konusunda tam danışmanlığa bütceniz yoksa ve destek alıp en azından yol haritalarının oluşturularak bilinçli hareket etmek istiyorsanız.
 • Sunucu seçimi, çoklu sitelerin barındırılması gibi konularda fikir edinmek istiyorsanız.
 • Disavow oluştururken takıldığınız kısımlar hakkında anlık destek istiyorsanız.
 • vb konularda özel destek alabilirsiniz. Diğer kullanıcılarında faydalanabilmesi için abes durumlar hariç forumda bu bölümde konu açıp destek talep etmelisiniz. Paylaşılması istenmeyen durumlarda bilgi verirseniz anlık telefonla veya WhatsApp ile tarafınıza ulaşılarak bilgi alınmakta veya verilmektedir.
  Bu forumda hiç konu bulunmamaktadır.
  Geri
  Üst